VisualWeb - Vaše inteligentní webová prezentace.

Chcete být vidět na internetu?

Nabízíme Vám vytvoření internentové prezentace Vaší firmy na internetu. Nápaditá grafika, správná struktura stránek, syntaxe jazyka HTML, dostatek správně strukturovaného textu na Vašich www stránkách, volba klíčových slov pro vyhledávání, registrace do katalogů a fulltextových vyhledávačů je základem pro to aby na Vaše www stránky chodilo chodně potencionálních zákazníků a vy jste mohli generovat zisk ze zvýšeného obratu Vaší firmy.

Potřebujete mít Vaše www stránky bez starostí?

Přenechte všechnu péči na nás. Nemusíte znát slova jako webhosting, prostor pro umístění stránek nebo nastavení DNS. Prostě jen s Vámi zkonzultujeme co vlastně chcete ukazovat, navrhneme vhodný název domény, vytvoříme grafický a obsahový návrh www stránek, umístíme je na našich serverech, které jsou připojeny přímo do páteřní internetové sítě, a je tedy Vašim www stránkám rychlý a spolehlivý přístup. Vytvoříme emailové schránky pro Vaši firmu. Zaregistrujeme stránky v katalozích a vyhledavačích. Budeme pravidelně sledovat kolik návštěvníků přijde na Vaše stránky, co tam budou dělat a podle toho upravíme obsah stránek, aby návštěvnost byla co nejlepší.

Potřebujete aktualizovat obsah Vašich stránek?

Pro často aktualizované stránky můžete použít náš redakční systém, který napojíme na Vaše stránky. Nebo můžete posílat aktualizované údaje třeba emailem a my aktualizaci provedeme za Vás. Výhodou tohot způsobu bude, že i při vkládání aktualizovaného obsahu upravíme text a jeho strukturu aby byl co nejlépe vyhledatelný pro Vaše potencionální zákazníky.

Potřebujete najít více nových zákazníků přes internet?

Vytvoříme pro Vás reklamní kampaně na internetu a sociálních sítích. Prudce zvýšíme návštěvnost Vašich stránek a přivedeme nové potenciální zákazníky. Sami uvidíte jak účinná je reklama na internetu kde platíte jen za návštěvníka, který přišel na Vaše stránky. Založíme pro Vás reklamní kampaně Sklik a Google AdWords optimalizované pro Vaše výrobky nebo služby. Vy jen budete sledovat zvýšený příliv návštěvníků a tedy budoucích zákazníků Vaší firmy. Založíme Vám firemní Facebookovou stránku, která Vám umožní přivést i další potenciální klienty a tedy budoucí zákazníky z této sociální sítě.

Copyright - VisualWeb - Vaše inteligentní internetová prezentace 

Novinky

Mozilla potvrdila konec operačního systému Firefox OS

Mozilla pozastavila po čtyřleté práci vývoj operačního systému Firefox OS. Původní snahou bylo vystavět jednoduchý systém pro chytré telefony založený na internetovém prohlížeči.

Microsoftu utekly informace o rozšíření pro Edge

Jsou téměř totožné s rozšířeními pro prohlížeč Googlu Chrome. Dočkáme se jich už v nejbližší době?

Starší Windows nebudou podporovat nové procesory.

Vypadá to, že Microsoft chce aby všichni upgradovali na Windows 10. U starších verzí Windows nebude aktualizovat podporu pro nové procesory, které přijdou na trh.

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Reference

Pizza Minute - poctivá pizza na Palmovce

Pizza z pravé italské mouky a čerstvých surovin u metra Palmovka.

Pivní zahrada

Oáza piva a pohody na Praze 10

Baker's House - výrobce trvanlivých dortů a zákusků

Vyrábí Medovník, Kremrole a další dobroty

Saunainfo - stránky o saunování

Projekt vytvořený pro milovníky saunování.

NoQWER.cz - Eshop s dotykovými zařízeními

Realizace eshopu s tablety a mobily na systému Visual Eshop

Infrasauny b-intense

Luxusní Infrasauny pro zdraví - kvalita vyrobená v Rakousku