Registrace doménových jmen.

Co je doména nebo doménové jméno?

Každý počítač v internetu má přidělenou adresu podle které je jednoznačně identifikovatelný. Jmenuje se IP adresa. V současnosti se nejvíce používá IP adresa verze 4, která má tvar 999.999.999.999 kde každá skupina číslic oddělená tečkou může nabývat hodnoty 0-255. Takto označený počítač je ale hůře zapamatovalný pro člověka a tak byl vytvořen systém doménových jmen. V internetu existují servery DNS (Domain Name System), které tyto adresy dovedou označit doménovými jmény a naopak. Domény jsou několika řádů. Na prvním místě jsou národní domény 1. řádu. například .cz, .sk nebo .de. Na této první úrovni existují také historické domény .com pro komerční použití, .gov pro vládní orgány nebo .edu pro vzdělávání. Tyto domény vznikly jako jedny z prvních. Doménám prvního řádu se také říká generické domény. v současné době vznikají nové např. .mobi pro mobilní zařízení nebo .xxx pro erotické služby.

Pod doménami prvního řádu existují domény druhého řádu, které si můžete zaregistrovat i Vy.

Výběr vhodného doménového jména pro Vaši firmu nebo produkt.

Doménové jméno je vizitkou Vaší firmy, součástí firemní identity. Může také napomoci při propagaci Vašich produktů a služeb. Doména může vyjadřovat název Vaší firmy, produktu nebo služby, kterou poskytujete. Nebo můžete mít doménu jako Vaše jméno pro osobní použití.

Při výběru doménového jména Vám rádi poradíme, provedeme registraci a nasměrujeme na webhosting a email.

Registrace a prodloužení doménového jména.

Registrace domény je placená služba. Doména se registruje nejčastěji na 1 rok, ale je možné i delší období. Registrace doména se každý ro obnovuje a je také nutné zaplatit poplatek na další rok. Po zrušení domény je doména na nějaký čas chráněna a není možné ji registrovat někomu jinému. Po uplynutí této lhůty je doménové jméno uvolněno k registraci dalším zájemcům. My Vám ohlídáme konec zaplaceného období Vaší domény pokud ji svěříte do péče nám a včas zajistíme její prodloužení.

Copyright - VisualWeb - Vaše inteligentní internetová prezentace 

Novinky

Mozilla potvrdila konec operačního systému Firefox OS

Mozilla pozastavila po čtyřleté práci vývoj operačního systému Firefox OS. Původní snahou bylo vystavět jednoduchý systém pro chytré telefony založený na internetovém prohlížeči.

Microsoftu utekly informace o rozšíření pro Edge

Jsou téměř totožné s rozšířeními pro prohlížeč Googlu Chrome. Dočkáme se jich už v nejbližší době?

Starší Windows nebudou podporovat nové procesory.

Vypadá to, že Microsoft chce aby všichni upgradovali na Windows 10. U starších verzí Windows nebude aktualizovat podporu pro nové procesory, které přijdou na trh.

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Reference

Sofra restaurant - středomoří v Praze 4

Středomořská a balkánská kuchyně, vzpomínka na dovolenou

Pizza Minute - poctivá pizza na Palmovce

Pizza z pravé italské mouky a čerstvých surovin u metra Palmovka.

Pivní zahrada

Oáza piva a pohody na Praze 10

Bauer Computer - Vyberte si podle použití

Počítač, tiskárnu nebo něco jiného si vyberete podle toho k čemu to chcete používat.

AUTO GOLDCAR prodejce Škoda

Stránky prodejce a servisu značky Škoda na Bohdalci v Praze 10

Dodávky Červ - půjčovna

Půjčovna dodávek, mikrobusů a skůtrů Praha 4