Internetové prezentace, www stránky.

Pro Vaši firmu vytvoříme stránky, které ji zviditelní na internetu. Vytvoříme design Vaší stránky vycházející z Vaší Corporate Identity, případně podle Vašich představ. Spolupracujeme s profesionálními designéry se zkušenostmi s tvorbou internetové grafiky.

Rozložení stránek.

Prvním krokem vytvořit strukturu Vašich stránek tedy jejich počet a hierachické členění. Tady záleží na tom k čemu stránky slouží. Jiný rozsah budou mít klasické firemní stránky, které poskytují základní údaje pro zákazníky a jinak internetový obchod s rozsáhlým katalogem zboží. Při první konzultaci s Vámi najdeme nejvhodnější možnosti.

Barevné ladění stránek.

Další složkou tvoryy stránek je použití správných barev. Každá barevná kombinace působí na návštevníka internetových stránek jinak, některá pozitivně např. uklidňujícím dojmem, jiná vytváří pocit spolehlivosti a důvěryhodnosti. Jiné mohou působit iritujícím dojmem. Firemní internetové stránky by asi měly působit solidně, stránky pro mladé, vybízející k hraní, komunikaci nebo stahování her mouhou působit i provokativně.

Základní design.

Kombinací obou předchozích věcí, vytvoříme internetové stránky, které budou přesně vzhledově sedět k Vámi požadovanému účelu.

Orientační cena za vytvoření webových stránek.

Vezmem li v úvahu běžnou internetovou prezentaci pro firmu v základním rozsahu 5-10 stránek, její orientační cena se u nás pohybuje v rozmezí 5-15 tisíc korun podle zadání a nároků zákazníka. V ceně je obsažen základní grafický návrh a rozložení stránek schválené zákazníkem. Vytvoření stránek v souladu se zásadami SEO, vytvoření grafických prvků stránky, umístění na webhosting, zápis do hlavních internetových katalogů, případně oborových katalogů podle zaměření stránky.

Copyright - VisualWeb - Vaše inteligentní internetová prezentace 

Novinky

Mozilla potvrdila konec operačního systému Firefox OS

Mozilla pozastavila po čtyřleté práci vývoj operačního systému Firefox OS. Původní snahou bylo vystavět jednoduchý systém pro chytré telefony založený na internetovém prohlížeči.

Starší Windows nebudou podporovat nové procesory.

Vypadá to, že Microsoft chce aby všichni upgradovali na Windows 10. U starších verzí Windows nebude aktualizovat podporu pro nové procesory, které přijdou na trh.

Microsoftu utekly informace o rozšíření pro Edge

Jsou téměř totožné s rozšířeními pro prohlížeč Googlu Chrome. Dočkáme se jich už v nejbližší době?

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Reference

Bauer Computer - Vyberte si podle použití

Počítač, tiskárnu nebo něco jiného si vyberete podle toho k čemu to chcete používat.

AUTO GOLDCAR prodejce Škoda

Stránky prodejce a servisu značky Škoda na Bohdalci v Praze 10

Infrasauny b-intense

Luxusní Infrasauny pro zdraví - kvalita vyrobená v Rakousku

Dodávky Červ - půjčovna

Půjčovna dodávek, mikrobusů a skůtrů Praha 4

NoQWER.cz - Eshop s dotykovými zařízeními

Realizace eshopu s tablety a mobily na systému Visual Eshop

Pizza Minute - poctivá pizza na Palmovce

Pizza z pravé italské mouky a čerstvých surovin u metra Palmovka.