SEO optimalizace pro vyhledávače, registrace do katalogů.

SEO optimalizace

Již při návrhu stránek dbáme na to aby vyhovovaly standardům SEO, tedy aby vyhledavače našli všechny stránky Vašeho webu, zaidexovaly jejich maximální počet a pak je v končném důsledku umístily co nejvýše při hledání na zadaná klíčová slova.

Registrace do katalogů.

Vaše stránky a firmu zaregistrujeme do katalogů firem a internetových stránek.

Zvyšujeme tím množství odkazů na Vaše stránky, což v konečném důsledku znamená vyšší hodnocení stránek vyhledavači a lepší umístnění ve vyhledávání.

Pozor na podvodné SEO.

Několikrát jsem se setkali s tím, že naše zákazníky navštívil obchodník, který jim nabídl umístění jejich stránek na prvních stránkách vyhledávačů za měsíční poplatek za období kdy tam budou. Zákazníci ve své neznalosti na to přistoupí a podvodník jim za měsíc ukáže první místo na název firmy nebo domény a posílá fakturu.

Na náš doporučený dotaz jak mohl ovlivit umístění, když nemá přístup k obsahu stránek, začne důležitě pro zákazníka nesrozumitelně vysvětlovat, že nepoužívá onpage faktory ale offpage faktory. Každý měsíc prý vzniká 100-200 nových katalogů a on tam stránky registruje. Tato lež se dá snadno ověřit na vyhledávačích např. Google.cz nebo Seznam.cz když do vyhledávacího pole vložíte text: link:nazev-vasi-domeny.cz, kde vyplníte skutečný název Vaší domény a pozor mezi názvem domény a dvoutečkou není mezera. Vyhledavač Vám vypíše stránky ze kterých vedou odkazy na Vaše stránky. Pokud je jich jen pár tak je to podvodník a nic nikam neregistruje.

Pokud tedy na někoho takového narazíte pošlete ho pryč nebo kontaktujte svého správce nebo tvůrce stránek. V případě, že nikoho takového nemáte můžete klidně kontaktovat nás a my to ověříme a nabídneme Vám skutečné a prokazatelné řešení SEO pro Vaše stránky.

Copyright - VisualWeb - Vaše inteligentní internetová prezentace 

Novinky

Mozilla potvrdila konec operačního systému Firefox OS

Mozilla pozastavila po čtyřleté práci vývoj operačního systému Firefox OS. Původní snahou bylo vystavět jednoduchý systém pro chytré telefony založený na internetovém prohlížeči.

Starší Windows nebudou podporovat nové procesory.

Vypadá to, že Microsoft chce aby všichni upgradovali na Windows 10. U starších verzí Windows nebude aktualizovat podporu pro nové procesory, které přijdou na trh.

Microsoftu utekly informace o rozšíření pro Edge

Jsou téměř totožné s rozšířeními pro prohlížeč Googlu Chrome. Dočkáme se jich už v nejbližší době?

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Reference

Dodávky Červ - půjčovna

Půjčovna dodávek, mikrobusů a skůtrů Praha 4

Saunainfo - stránky o saunování

Projekt vytvořený pro milovníky saunování.

Sofra restaurant - středomoří v Praze 4

Středomořská a balkánská kuchyně, vzpomínka na dovolenou

NoQWER.cz - Eshop s dotykovými zařízeními

Realizace eshopu s tablety a mobily na systému Visual Eshop

Pension Hetlín - dovolená v přírodě

Pronájem apartmánů na rodinnou dovolenou ve středních Čechách

Pizza Minute - poctivá pizza na Palmovce

Pizza z pravé italské mouky a čerstvých surovin u metra Palmovka.