Webhosting - místo pro Vaše internetové stránky.

Co je webhosting?

Webhosting je vlastně místo pro internetové stránky a emaily. Webhostingové služby můžete mít provozované na vlastním webhostingovém serveru, na virtuálním webhostingovém serveru nebo jen jako virtuální adresář na serveru poskytovatele webhostingu.

Základní parametry naši hostingových serverů.

Hardware pro webhosting.

Webhostingový server HP Proliant DL16 G6Používáme servery od firmy HP, známé svou spolehlivostí. Konkrétně provozujeme od konce roku 2010 typ HP ProLiant DL160 G6 s čtyřjádrovým procesorem Intel Xeon E5504. Server je umístěn v housingovém centru firmy Superhosting na gigabitové páteřní lince internetu. Jako záložní server slouží server podobných parametrů, umístěný na lince 110/10 Mbyte na internetu, který je schopen v případě výpadku hlavního serveru nebo linky zpřístupnit okamžitě Vaše stránky a přijmout emaily, takže o žádné nepřijdete.

Serverový software

Na serverech běží operační systém Microsoft Windows 2008 Web server R2 64 bitový a pro uložení dat používáme Microsoft SQL server 2008 také ve verzi 64 bitů.

Webhostingové programy.

Kompletní webhosting.

Nabízíme podle požadavků a velikostu 4 základní programy Webhostingu.

  • RAW - Prostor do 50 MB, bez podpory DB, 1 email schránka 10 MB, neomezené aliasy (cena od 75,- Kč/měsíc
  • RARE - Prostor do 100MB, 2-5 emailových schránek na 50MB, neomezené aliasy, SQL server do 100MB (cena od 200 Kč/měsíc)
  • MEDIUM - Prostor do 500MB, 6-15 emailových schránek na 250MB, neomezené aliasy, SQL server do 250 MB (cena od 300,-Kč/měsíc)
  • WELLDONE - Prostor do 2GB, 16-50 emailových schránek na 500MB, neomezené aliasy, SQL server do 500 MB (cena od 490,- Kč/měsíc)

Cena je základní, může obsahovat podle dohody ještě paušál za aktualizaci, průběžnou optimalizaci a reklamní programy a zvýšenou zákaznickou podporu. Hosting je přeřazen do vyšší kategorie pokud některý z parametrů přesáhne stanovené limity.

Co se týče velikosti prostoru jsem schopni pro Vás udělat i individuální program např. pro větší projekty internetových portálů a podobně.

Emailové schránky

Kromě webhostingu může mít u nás jen emailové schránky. Mají antispamovou a antivirovou ochranu. Podporujeme protokoly POP3,IMAP a SMTP a autentizací při odesílání. Cena za schránky je stejná podle parametrů uvedených u webhostingu.

Zabezpečení webhostingu.

Vaše data jsou u nás ochráněna a pravidelné zálohována.

Naše servery jsou chráněny antivirovým programem AVG proti virům. Striktní přístupová politika a firewall minimalizuje možnost napadení zvenčí. Data jsou denně zálohována v třígeneračním cyklu.

Copyright - VisualWeb - Vaše inteligentní internetová prezentace 

Novinky

Starší Windows nebudou podporovat nové procesory.

Vypadá to, že Microsoft chce aby všichni upgradovali na Windows 10. U starších verzí Windows nebude aktualizovat podporu pro nové procesory, které přijdou na trh.

Microsoftu utekly informace o rozšíření pro Edge

Jsou téměř totožné s rozšířeními pro prohlížeč Googlu Chrome. Dočkáme se jich už v nejbližší době?

Mozilla potvrdila konec operačního systému Firefox OS

Mozilla pozastavila po čtyřleté práci vývoj operačního systému Firefox OS. Původní snahou bylo vystavět jednoduchý systém pro chytré telefony založený na internetovém prohlížeči.

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Reference

Pension Hetlín - dovolená v přírodě

Pronájem apartmánů na rodinnou dovolenou ve středních Čechách

AUTO GOLDCAR prodejce Škoda

Stránky prodejce a servisu značky Škoda na Bohdalci v Praze 10

NoQWER.cz - Eshop s dotykovými zařízeními

Realizace eshopu s tablety a mobily na systému Visual Eshop

Saunainfo - stránky o saunování

Projekt vytvořený pro milovníky saunování.

Bauer Computer - Vyberte si podle použití

Počítač, tiskárnu nebo něco jiného si vyberete podle toho k čemu to chcete používat.

Baker's House - výrobce trvanlivých dortů a zákusků

Vyrábí Medovník, Kremrole a další dobroty